İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. BTS, ARMY’le Karşılaşınca Neler Oldu?

BTS, ARMY’le Karşılaşınca Neler Oldu?

bts v army

You Quiz On The Block programına şanslı bir ARMY katılarak BTS‘i çok mutlu etti! ARMY’nin adı Kim Jung Hyun olup geçmişte BTS’in Mic Drop koreografisini lise konferans salonunda sergilemesiyle videosu viral olmuştu. İşte o ARMY Kim Jung Hyun, You Quiz On The Block programına sürpriz misafir olarak katılarak BTS’le belki de bir yıldan fazladır süredir ilk canlı olarak karşılaşan ARMY oldu.

BTS üyeleri olacaklardan habersiz otururken birden kapı itildi ve tüm özgüveniyle ARMY girl içeri adım attı. Sanki programın asıl yıldızı oymuş gibi BTS’e el salladı. BTS üyeleri büyük şaşkınlık yaşadıktan sonra yüzlerinde güller açtı. Öyle ki Jimin yerinde duramadı, utandı ve neredeyse Jungkook’un arkasına saklandı. Jimin’in çekingen olduğunu söylerlerdi ama inanmazdık!

Sonra birden bire ARMY girl’ün viral olduğu “Mic Drop” çalmaya başladı. Koreografiyi birebir uygulayan kızımız BTS’in büyük beğenisi aldı. V kendini kaptırdı ve ARMY’le dans etmeye başladı. Dansının bir anında BTS’in ARMY’yi işaret etmesi gibi o da BTS’e işaret etti. BTS mutluluktan ve kahkahalardan havalara uçtu. Bir yıla aşkın süredir ARMY ile görüşemeyen BTS resmen heyecanını gizleyemiyordu.

ARMY’ye en yakın davranan V, Jin ve J-hope oldu. Diğer üyeler, özellikle Jimin ve Jungkook utangaç ve heyecanlıydılar. BTS gerçekten ARMY’nin hayranı gibiydi.

Gösterisinin ardından Kim Jung Hyun yorgun bir şekilde “Vay canına, çok yorucu” dedi ve üyeler buna çok güldü ve ARMY’nin dansına iltifat ettiler. Güveni ve canlı enerjisi tüm üyelere anında enerji verdi. Dünyanın her yanında bulunan ARMY’ler her ne kadar onu ölesiye kıskansa da aynı zamanda bir ARMY’nin duygularını aktardığı ve BTS’i mutlu ettiği için ona minnettar.

Hadi bu eğlenceli dakikaları izleyelim:

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Avatar

    Ben de bir ARMY’yim keşke o kızın yerinde olabilsem BTS’i hiç görmedim umarım bir gün onlarla tanışırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.