1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. BLACKPINK Rosé YouTube Kanalı “ROSÉ” Açtı!

BLACKPINK Rosé YouTube Kanalı “ROSÉ” Açtı!

blackpink rose

BLACKPINK Rosé kendi YouTube kanalı “ROSÉ” yi açtı ve ilk videosunu yayınladı. Rosé’nin ilk solo albümü ve çıkış parçası “On The Ground” yayınlanalı bir hafta oldu. Rosé bir ay önce doğum gününde gerçekleştirdiği bir V Live yayınında kendi YouTube kanalını açma planları olduğundan ve bunu solo albümünden sonra yapmak istediğinden bahsetmişti (www.korebu.com/blackpink-rose-youtube). Rose’nin YouTube kanalı ve ilk videosu ilk solo albümünün yayınlanmasından bir hafta sonra açılmış oldu. Rosé’nin YouTube kanalının an itibariyle 1 milyon takipçisi var.

Rosé ilk videosunu “ROSE Interview” adıyla yayınladı. Bu video, Rosé’nin 5 dakikalık çocukluğundan başlayan görüntülerini içeriyor. Interview videosu Rosé’nin hayatı ve kariyeri hakkındaki görüşlerini de içeriyor. Rosé ilk solo çıkışı hakkında da görüşlerini sunuyor.

İlk solo albümü “R” yayınlandığından beri Rosé global izlenme ve dinlenme rekorları kırıyor. “On The Ground”, 24 saat boyunca en çok izlenen video rekorunu kırdı.

Rosé’nin ilk YouTube kanalı videosu “ROSÉ | Interview Film” an itibariyle 2.5 milyon kere izlendi. ROSÉ | Interview Film videosunu izlemek isterseniz:

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap