1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. BLACKPINK Rosé İngilizce Albümü İçin Açıklamada Bulundu

BLACKPINK Rosé İngilizce Albümü İçin Açıklamada Bulundu

blackpink rose

BLACKPINK Rosé solo albümü “R”yi yayınladı ve ilk çıkış parçası “On The Ground” için müzik videosu çıkardı. Rosé’nin görselleri ve vokali mükemmel ve hayranları tarafından büyük beğeni topladı. Akıllarda Rosé’nin albümüyle ilgili tek bir soru belirdi: Albümün tamamı neden İngilizce sözlerden oluşuyor?

Albümdeki parçaların yanında ilk çıkış öncesi single parçası “Gone” da İngilizce sözlerden oluşuyordu. Rosé’nin İngilizce sözler tercih etmesinin sebebinin daha geniş yani global bir hayran kitlesine hitap etmek istemesinden kaynaklandığı kolaylıkla anlaşılabilir. Rosé yine de konuyla ilgili bir açıklama yapmak istemiş. Rosé her şarkının kendine yakışan bir dili olduğunu belirtiyor. Rosé kendi şarkılarını tamamlayan dilin İngilizce olduğunu hissetmiş. Rosé, hayranlarının Korece şarkı söylememesi nedeniyle üzüleceklerinden endişe etmesine rağmen, önceliğin yüksek seviyede eksiksiz, tatmin edici bir şarkı sunmak olduğunu söylüyor.

Rosé’nin “Gone” şarkısını da çok beğenmiştik. Bizce “On The Ground” da iyi bir sound’a sahip. Rosé’nin kendisine ait ritmini yavaş yavaş tanımaya başladık. On The Ground ve Gone dinlemek isterseniz:

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap