1. Ana Sayfa
  2. Fitness & Diyet
  3. BLACKPINK Jisoo’nun Karın Kasları MACFIT Antrenörlerini Kıskandırıyor!

BLACKPINK Jisoo’nun Karın Kasları MACFIT Antrenörlerini Kıskandırıyor!

Jisoo-024
4

BLACKPINK Jisoo‘yu bir çok nedenden çok beğenirim. Birincisi, sesini çok beğeniyorum; hem şarkı söylerken hem de konuşurken. Korecesi ayrı tatlı, İngilizce aksanı ayrı şeker. İkincisi çok esprili ve hali tavrı çok tatlı. Üçüncüsü de görsel özellikleri gerçekten ayırt edici. Aşağıdaki fotoğrafa bakın, ne derece ideal hatlara sahip bir fiziğe sahip olduğu çok net ortada:

Jisoo‘nun görsel özellikleri arasında onu farklı kılan bir özelliği, ciddi anlamda iyi karın kaslarına sahip olması. Yukarıdaki fotoğrafta bel bölgesi çok muntazam duruyor ve genel vücut proporsiyonuna kritik katkı sağlıyor. Ne yapmış bu kasları bu hale getirmiş ve nasıl yağ oranını bu derece düşük tutmayı başarıyor diye insan kendine sormadan edemiyor.

Konser fotoğraflarında ise Jisoo’nun karın kaslarını daha net görebiliyoruz. Ortadan dikine çizgi halindeki karın kası yapısına “ab crack” deniyor ve fitness aleminde son derece muteber bir kas yapısı bu. Jisoo, “ab crack” olayının resmen aşmış bir örneğini sergiliyor! O nasıl bir dikine kas çizgisi öyle.

Peki ne yapmış da Jisoo bu karın kaslarına sahip olmuş? Bildiğimiz kadarıyla Jisoo’nun temel sporu yaptıkları dans aktiviteleri. Jennie ile birlikte uçan yoga yaptıklarını okumuştuk iki yıl önce ama hala devam ediyor mu tam bilemiyoruz. Bir ara boks ve pilates yaptığını da biliyoruz ama onları da sürekli yapıyor mu, onu da tam bilemiyoruz.

Bu derece düşük yağ oranına sahip olmak için nasıl bir diyet yapıyor? Az az yiyor. Üç ana öğün tüketiyor ve bir de ikindi vakti meyve gibi bir şeyler yiyor bildiğimiz kadarıyla. Ancak minik öğünler yiyerek kalori miktarını sınırlamaya çalışıyor bunu biliyoruz. Çok fit gözükse de kendi deyimiyle aslında kilo almaya müsait bir yapısı var. Buna rağmen bu derece fit olması gerçekten takdire şayan bir durum!

Her elinde bin marifet Jisoo’ya hayran olmamak mümkün değil.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2 yıldır haber editörü olarak çalışmakta olup, son 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Avatar

    Jisoo sana aşık olmamak elde değil ne yapalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.