1. Ana Sayfa
 2. Güncel
 3. BLACKPINK “How You Like That” MV’sindeki Geleneksel Kore Kıyafetleri İzleyenleri Hayran Bıraktı! Siz Hangisini Beğendiniz? (Anketi doldurun!)

BLACKPINK “How You Like That” MV’sindeki Geleneksel Kore Kıyafetleri İzleyenleri Hayran Bıraktı! Siz Hangisini Beğendiniz? (Anketi doldurun!)

blackpink how you like that hanbok

Blackpink’in en yeni parçası “How You Like That” müzik videosunda yer alan Kore giysileri ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz. Asillere yakışacak asil kıyafetleri!

26 Haziran 2020 günü Kore saatiyle öğleden sonra 6’da BLACKPINK uzun zamandır beklenen “How You Like That” parçasını yayınlar yayınlamaz, şarkının müziği, klibi ve A+ kalite moda tarzı internet dünyasını esir aldı.

Özellikle de BLINK’ler tamamıyla büyülenmiş bir haldeler diyebiliriz, özellikle de modern hanbok tarzı giysiler ve oldukça dinamik dans figürleri bunda ana rolü oynamakta.

Özellikle de Jennie ve Rose @Danha_Seoul marka hanbok tarzı ipek kıyafetleri ile gerçek asiller gibi gözüküyorlar. K-pop kraliçeleri olarak onlara yakışan da bu değil mi zaten?

Danha’nın yayınladığı Instagram story’sinde, danha atelyösindeki bir dizüstü bilgisayar üzerinde BLACKPINK üyelerini kalp işareti içine aldığını görüyoruz.

Ardından, bir Youtube videosunda YG Entertainment’ın hanbok tarzı kıyafetleri alması ve klip için Danha ustalarının elinden geçişleri konu ediliyor. Önemli olan ayrıntı ise söz konusu giysilerin sponsorluk kapsamında verilmemiş, bizzat satın alınmış olması!

Bu karizmatik giysiler Danha’nın internet sitesinde satışta; hem de hangi BLACKPINK üyesi giydiyse onun ismiyle!

Nasıl siz de beğendiniz mi? Anketimizde en çok hangi BLACKPINK üyesinin elbisesini beğendiğinizi belirtebilirsiniz!

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (9)

 1. Avatar

  Evt sana göre…

 2. Avatar

  BTS en başarılı kpop grubu bence de. Blink ve ARMY olarak söylüyorum bunu. Adamlar dünyaya hükmediyor. Blackpink in izlenmelerinin fake olup olmadığını bilemem. Ama blinkler gerçekten pes etmiyor. BTS King Blackpink Quenn bence Şahsen ben bu sefer ne How you like that I ne de Stay Gold u beğendim. Ve yorumuna asıl cevabım şu, Aynen..Mesela IU nun ve Suga nın Eight şarkısı 100 mn yi geçmeliydi şuan bence..

  • Avatar

   Belki blacpink in şarkısı daha iyidir bana göre de sen BTS e işliyorsun..

  • Avatar

   Blacpink pek sevmiyorum ama yiğidi öldür hakkını yeme demisler şarkılar güzel haklarını yiyemem bence BTS kinden daha güzeldi ama sana bir konuda katılıyorum IU nün sesi çok güzel bence en iyi solo yapan kadın bu yüzden daha fazla dinlenmeli

 3. Avatar

  Hiçbir in beğenmedim.
  YouTube yine BTS e yapmış yapacağını izlenmeleri siliyor, yüklemiyor. YouTube hep Blackpink e işliyor.

  • Avatar

   Bilmiyorum ama BTS e haksızlık yapıldığı ortada. Bighit bu işe el koymali

  • Avatar

   Belki blacpink in şarkısı daha iyidir bana göre de sen BTS e işliyorsun..

   • Avatar

    Ne yazikki siz blinklerin bazıları BTS in en iyisi olduğunu kabullenemiyorsunuz. Hatirlatirim “BTS PAVED THE WAY” . Kpop un yolunu BTS açdı cnm. Bunu çok iyi biliyorsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.