İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. BLACKPINK En Zengin Üyesi Kim?

BLACKPINK En Zengin Üyesi Kim?

blackpink

BLACKPINK üyeleri Lisa, Rosé, Jennie ve Jisoo‘dan hangisi en zengin olabilir? BLACKPINK, yakın zamanda piyasaya sürülen albümleri The Album ile listelerin başında gelen bir K-Pop Kız grubu. Forbes’a göre, 2016’da sahneye çıktıklarından beri, Billboard 100’ün tüm zamanların en yüksek liste yapan kadın K-pop sanatçıları oldular. BLACKPINK dünya çapında önem kazandıkça ve başarı elde ettikçe daha fazla para kazanacak. Yetenekli BLACKPINK kızlarının Samsung, Chanel, Adidas gibi yüksek kazançlı sponsorluk anlaşmaları var, bu nedenle şöhretleri arttıkça net değerlerinin de artacağından emin olabilirsiniz.

Yaay’a göre, Jennie, Rosé ve Jisoo’nun her biri yaklaşık 8 ila 9 milyon dolar değerinde ve BLACKPINK yaklaşık 35 milyon dolar değerinde. Jennie aslında Güney Kore’nin en zengin mahallelerinden birinde büyüdü. Bunun yanında, K-pop yöneticilerinin K-Pop sektöründeki gelirin önemli bir kısmını aldıkları biliniyor.

BLACKPINK üyelerinin her birinin büyük sosyal medya takipçileri ve kazançlı ciro anlaşmaları var. Rosé YSL’nin, Jennie Chanel’in, Jisoo Dior’un ve Lisa MAC ve CELINE’nin marka temsilciliğini yapıyor. Jennie’nin solo albümü Güney Kore’de 2. sırada yer alırken, Rosé’nin yeni solo albümü “R” dinlenme rekorları kırmaya ve dünya listelerinde baş göstermeye başladı.

Ancak içlerinden birinin diğerlerinden az da olsa daha fazla kazanç elde ettiği biliniyor. Lisa, Paris Moda Haftası’nda büyük bir sıçrama yaptı ve Prada ile çalışmaya başladı. Lisa’nın tahmini net değeri 10 milyon dolar ve Lisa BLACKPINK’in en çok kazanan üyesi!

Bununla birlikte, BLACKPINK yıllık 24 milyon $ ‘lık karını kazanıyor ve eşit paylaşıyor, tabi ki bunun bir kısmı yöneticilere gidiyor. Ayrıca, her üyenin kendine ait lüks marka anlaşmaları var ve anlamlı bir miktarda extra gelirleri olduğu düşünülebilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Avatar
    4 hafta önce

    Vaaay beee

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.